Search

وافل

Translator

Translator

Translator

Translator

Translator

Translator

Translator

View as Grid List
Sort by
Display items per page

وافل ۶۰ در ۶۰ (۱۹)

قالبهای وافل به ارتفاع 19 سانتیمتر با اجرای یک لایه بتن 7 سانتیمتری در بالا، جهت دستیابی به سقفهای با ضخامت 26 سانتیمتر استفاده میگردند. ابعاد متناسب قالب وافل 19 که توسط تیم فنی مجرب شرکت طراحی شده است در کنار ساخت بهینه آن موجب سهولت در زمان اجرا شده است. از طرف دیگر، این قالب ها تمامی ضوابط و شرایط فنی و اجرایی کشور را تحت پوشش قرار میدهند و نسبت به نمونه های مشابه از دوام و مقاومت بیشتری برخوردار هستند.
Call for pricing

وافل ۶۰ در ۶۰ (29)

قالبهای وافل به ارتفاع 29 سانتیمتر با اجرای یک لایه بتن 7 سانتیمتری در بالا، جهت دستیابی به سقفهای با ضخامت 36 سانتیمتر استفاده میگردند. ابعاد متناسب قالب وافل 29 که توسط تیم فنی مجرب شرکت طراحی شده است در کنار ساخت بهینه آن موجب سهولت در زمان اجرا شده است. از طرف دیگر، این قالب ها تمامی ضوابط و شرایط فنی و اجرایی کشور را تحت پوشش قرار میدهند و نسبت به نمونه های مشابه از دوام و مقاومت بیشتری برخوردار هستند.
Call for pricing

وافل ۶۰ در ۶۰ (۲۴)

قالبهای وافل به ارتفاع 24 سانتیمتر با اجرای یک لایه بتن 7 سانتیمتری در بالا، جهت دستیابی به سقفهای با ضخامت 31 سانتیمتر استفاده میگردند. ابعاد متناسب قالب وافل 24 که توسط تیم فنی مجرب شرکت طراحی شده است در کنار ساخت بهینه آن موجب سهولت در زمان اجرا شده است. از طرف دیگر، این قالب ها تمامی ضوابط و شرایط فنی و اجرایی کشور را تحت پوشش قرار میدهند و نسبت به نمونه های مشابه از دوام و مقاومت بیشتری برخوردار هستند.
Call for pricing

وافل ۶۰ در ۶۰ (30)

قالبهای وافل به ارتفاع 30 سانتیمتر با اجرای یک لایه بتن 7 سانتیمتری در بالا، جهت دستیابی به سقفهای با ضخامت 37 سانتیمتر استفاده میگردند. ابعاد متناسب قالب وافل 30 که توسط تیم فنی مجرب شرکت طراحی شده است در کنار ساخت بهینه آن موجب سهولت در زمان اجرا شده است. از طرف دیگر، این قالب ها تمامی ضوابط و شرایط فنی و اجرایی کشور را تحت پوشش قرار میدهند و نسبت به نمونه های مشابه از دوام و مقاومت بیشتری برخوردار هستند.
Call for pricing

وافل ۶۰ در ۶۰ ارتفاع ۲۵

وافل 6 در 60 به ارتفاع 25 سانت قیمت قالب وافل از جنس پلاستیک مرغوب، در اشکال و اندازه‌های معین برای ایجاد سقف وافل مناسب است و دارای دو نوع قالب وافل یک طرفه و قالب وافل دو طرفه می‌باشد.
Call for pricing

وافل ۸۰ در ۸۰ ارتفاع ۲۸

قالب وافل دو طرفه، یکی از سیستم های سقف وافل و ابزاری برای ساخت سقف بتنی است که بطور موقت در اسکلت قرار گرفته و بعد از بتن‌ریزی، از سقف ساختمان خارج می‌شود.
Call for pricing

وافل یکطرفه آکس 60 ارتفاع 25

سقف وافل یک طرفه یک دال است که توسط تیرها در دو جهت مخالف پشتیبانی می شوند تا بتواند بار را در یک جهت حمل کند. خم شدن دال یک طرفه به جهت تیرچه ها بستگی دارد
Call for pricing

وافل یکطرفه آکس 65 ارتفاع 25

قالب وافل یک طرفه آکس را با نام قالب های تابوتی نیز می شناسند. سقف وافل یک طرفه با همان ضوابط سقف تیرچه یونولیت طراحی می گردد. که معمولاً از جداول طراحی به این منظور استفاده می شود. چراکه این سقف در دهانه های کوچک قابل اجرا است.ارتفاع قالب وافل یک طرفه معمولاً25 یا 20 سانتی متر و در آکس های 60 یا 70 سانتی متری می باشد.
Call for pricing
Filters
Sort
display